Hydratace

Úroveň hydratace pleti představuje klíčový faktor jejího vzhledu. Pleť na obličeji i pokožka těla potřebuje nejen speciální hydratační přípravky, ale také důsledný pitný režim.

Hydratace pleti v obličeji


Základem hydratační péče o pokožku obličeje není jen vhodný hydratační denní a noční krém. Hydrataci by vaší pleti měly poskytovat odličovací přípravky bez alkoholu (s alkoholem vysušují), ale také dekorativní kosmetika - zejména makeup a rtěnka! Samozřejmostí je používání opalovacích přípravků s vysokým faktorem pokud obličej vystavujete slunečnímu záření.

  • Pro hydrataci pleti v obličeji doporučujeme přípravky z Avon řad: Anew, Solutions, Naturals a Avon Care

Hydratace pokožky těla


Pokožku těla velmi vysušuje nadměrné mytí bez následného ošetření hydratačními přípravky. Kromě tělového krému nebo tělového mléka vám velmi dobře může posloužit hydratační maska na tělo. Nejen seniory trápí rozpraskaná a vysušená pokožka chodidel. V tom případě je namístě používání změkčujících a intenzivně hydratujících přípravků určených pro pokožku nohou, napříkald také ve formě nočního zábalu - krém se nanese na nohy na noc a navléknou se bavlněné hydratační ponožky.

  • Pro hydrataci pokožky těla doporučujeme přípravky z Avon řad: Planet Spa, Naturals a Foot Works