Krémy

Avon vyvíjí řadu krémů, protože každý věk i typ pleti potřebuje jinou péči. Zatímco mladší pleť si vystačí s denním krémem a přípravky proti akné ve středním věku je regenerační noční krém nezbytností. Přes noc pleť nejvíce regeneruje a je schopna vstřebat látky, které jí schází. Velké procento žen trápí citlivá pleť. V takovém případě je třeba dávat přednost neparfemovaným přípravkům na přírodní bázi, které jsou určeny pro citlivou pleť. Ve věku, kdy se začínají objevovat první vrásky můžete sáhnout po speciálních koncentrovaných přípravcích, kterým se říká séra. Čas je však neúprosný a na vzhledu naší pleti se podepisuje řada nejrůznějších faktorů - strava, stres, genetická dispozice, životní styl, vystavení slunečnímu záření aj. Správnou péčí o pleť však můžeme dopad času na její stav zmírnit.

 

 • Anew

  S přibývajícími léty jsme nuceny se o svoji pleť starat stále více, lépe a účinněji. Po čtyřicítce se vrásky prohlubují, kontury tváře povolují, pevnost pokožky se snižuje a tvář ztrácí jas. Nastal čas pro pravidelnou výživu pleti vitaminy a minerály. Přísun živin musí být pravidelný, jinak se nedpstatel vitaminů okamžitě projeví na vašem vzhledu. Všechny produkty řady Anew jsou navrženy jako plnohodnotná alternativa služeb profesionálních kosmetických salonů a jsou inspirovány protivráskovými pleťovými kúrami. Vaše pleť bude profesionálně hýčkána z pohodlí domova.

 • Solutions

  Nové Solutions v sobě spojují sílu přírody a vědy, aby dosáhly výsledků prospěšných pro zdraví a krásu Vaší pleti.
  Součástí složení těchto výrobků jsou přírodní ingredience, které by měly blahodárně působit na Vaši pleť, která se bude cítit skvěle.

 • Planet Spa

  Planet Spa je luxusní řada od Avonu na obličej a tělo s rostlinnými výtažky.  Obsahuje aktivní rostlinné látky, které se také často používají v lázenšké péči. Nejoblíbenějšími jsou produkty z bílého čaje, olivového oleje nebo Mrtvého moře. Používají se na čištění, hydrataci, omlazení a zpevnění pleti.

 • Naturals

  Pleťová řada Naturals obsahuje krémy, tělová mléka, krémy na ruce, peelingy, šampony, kondicionéry, tělové spreje a pleťová maska. Jde o velmi kvalitní přípravky z přírodních výtažků za ceny do 100 Kč. Nejprodávanějším přípravkem Naturals je druh černá třešeň (sprej, sprchový šampon, kondicionér), jahoda a guava (sprej, sprchový šampon, kondicionér), čajovník a okurka (slupovací maska, pleťový krém, čistící tonikum).

 • Avon Care

  Je speciální pleť vá řada v cenové relaci 50-70 kč vhodná pro všehny věkové skupiny. U zákazníků jsou velmi oblíbená tělová mléka s hydratačním, zpevňujícími a vyživujícími účinky, ale také vitaminové krémy na ruce se silikonem a glycerinem a ochrané balzámy na rty.