Anew

Modrá řada Anew Rejuvenate byla navržena pro ženy ve věku od 30ti let, které již mohou trápit první známky stárnutí jemné linky a první vrásky. Obsahuje Rejuvenate complex s výtažky z Andrographis (zván též €žindická Echinacea€ś), slunečnicových semínek, plaktonu, soji a hyrolyzovanými mléčnými proteiny.

Červená řada Anew Revrsalist představuje linii luxusních pleťových přípravků s moderním designem a převratným složením a nahrazuje řadu výrobků Anew Alternative. Je určena pro ošetření pleti s mírnými příznaky stárnutí, které se objevují nejčastěji ve věku okolo 35 let. Výrobky v této linii jsou vytvořeny na základě technologie Activinol, inspirované objevem activinu jednoho z hlavních obnovovacích peptidů, který se nachází v lidakém těle.

Zlatá řada Anew Ultimate to je exkluzivní výživný koktejl minerálů a vitaminů se akrývá v technologii Gold Mesh a komplexu Ultimate Fusion. Tři základní prvky zlato, hořčík a měď tvoří ve vzájemné kombinaci silný minerálový komplex, který oslabuje negativní působení kolagenózy enzymu rozkládajícího v pleti tolik potřebný kolagen. Je určena pro věk 45+.

Fialová řada Anew Platinum to je unikátní technologie na bázi proteinu pallixinu. Výsledky potvrdily, že technologie Paxillium stimuluje tvorbu paxillinu a skutečně pomáhá obnovovat mladistvý tvar buněk. Platinum je určena pro věk 55+.